představuji vám

PRODÁNO S NAVÝŠENÍM CENY Prodej chaty na Pražské 47m², Slaný

Lokace

Slaný

Dispozice

1kk

Pozemky

0

Cena

490.000,- Kč

Dobrý den,

hledáte klid a pohodu, ale nechce se vám platit za exotiku? Přemýšlíte nad kvalitou a cenou potravin, pohonných hmot a energií, ale v bytě je vám občas trochu těsno? Máme pro Vás perfektní řešení, chatu o velikosti 47 m² na pronajatém pozemku o velikosti 680 m² s vlastním vjezdem. Pozemek je ve vlastnictví Českého zahrádkářského svazu, roční pronájem činí pouhých 900,- Kč, což se při dnešních cenách pozemků rozhodně vyplatí.

Chata na Pražské je místo, kde si budete moci vypěstovat domácí zeleninu či ovoce, můžete zde trávit svůj volný čas s dětmi či vnoučaty a od města je to co by kamenem dohodil. Nebudou Vás zde trápit ani vysoká vyúčtování za energie, chata je bez elektřiny, vytápěna kamny na tuhá paliva, voda je užitková i pitná z společných studní nebo lze nasbírat do 1000l nádrží na pozemku. Zahrada je udržovaná, na své si zde přijdou milovníci pěstování užitkových i okrasných rostlin.

Při vstupu do chaty se ocitneme v předsíni, z které vstoupíme do odpočinkové místnosti s kuchyňským koutem, který je vybaven plynovým sporákem. Nahoru po schodech se dostaneme na půdu, která vybízí k vybudování půdní vestavby. Aby bylo stavební materiál a nářadí kde uložit, nalezneme za chatou zděnou přístavbu, ze které se dostaneme do sklepa, který slouží k perfektnímu uskladnění potravin.Letní večery pak můžete nerušeně trávit v pergole, která poskytuje dostatek prostoru.

Pokud si chcete vyzkoušet můj profesionální realitní servis, moc ráda Vás přivítám na osobní prohlídce, kde si chatu můžete prohlédnout.

Těším se na Vás,

Tereza Zelenková

Zvu vás na prohlídku:

O nemovitosti:

Pošlete mi zprávu

Kontaktní údaje