představuji vám

NOVĚ V NABÍDCE Mezonetový byt 3kk v osobním vlastnictví 77m², Břežany II

Lokace

Břežany II

Dispozice

3+kk

Pozemky

77,4

Cena

4.790.000,-Kč

Krásný byt

Dobrý den,

zvu Vás na prohlídku v obci Břežany II do mezonetového bytu o velikosti 77m², který se nachází v 2. a 3. NP. Tento byt je nyní po částečné rekonstrukci a čeká na svého nového majitele. Výměny se dočkala stropní svítidla, zásuvky a vypínače, plovoucí podlahy, lišty a prahy. Nesmíme opomenout ani novou výmalbu celého bytu. Stačí se jen nastěhovat. Dispozičně je byt řešen jako 3kk. Ve vrchním patře nalezneme dva pokoje a koupelnu s toaletou. V spodním patře je dostatek místna pro kuchyni a jídelnu či obývací prostor, ve kterém lze pohodlně trávit čas s rodinou i přáteli. Vaše návštěva však nemusí chodit do vrchního patra, druhá toaleta s umyvadlem se nachází v prostorné chodbě spodního patra, kde je uložen také elektrický kotel, jež bytovou jednotku vytápí.

Snídaně v kuchyni budou příjemnější díky orientaci bytového domu na jihovýchod. Po snídani se můžete s dětmi vydat do místní školky. V obci nalezneme také obchod či OÚ. Pokud se Vám nebude chtít jít pěšky, můžete využít parkování na společném dvoře, z kterého vyjedete stiskem jednoho tlačítka, tento komfort zajišťuje plnoautomatická brána s elektrickým pojezdem.K uložení věcí lze využít společné prostory jako jsou sklep a špajz. U domu také nalezneme kolnu, kam můžeme svá jízdní kola uložit po návratu z nové cyklostezky Břežany II – Rostoklaty.

Pokud budeme potřebovat větší občanskou vybavenost, stačí zajet do 10 minut vzdáleného Českého Brodu. Za prací pak třeba na Černý Most, kde jsme za 30 minut.

V případě zájmu se prosím, ozvěte na níže uvedené kontaktní údaje, ráda se Vám budu věnovat na prohlídce. Pokud máte nestálou pracovní dobu nebo Vás přijede více a je složité pro Vás sladit termín v kalendáři, můžete využít náš prohlídkový den neboli OPEN HOUSE. Těšit se na Vás budu 15.1.2023 od 14:00-16:00! Nemusíte se bát, veškeré informace o mezonetu budete mít i v před prohlídkovém emailu.

Těším se na Vás,

S láskou k nemovitostem,

Tereza Zelenková

Zvu vás na prohlídku:

O nemovitosti:

Pošlete mi zprávu

Kontaktní údaje