představuji vám

PROBÍHAJÍ PROHLÍDKY Mezonetový byt 3kk v osobním vlastnictví 77m², Břežany II

Lokace

Břežany II

Dispozice

3+kk

Pozemky

77,4

Cena

3.999.999,-Kč

Krásný byt

Dobrý den,

Hledáte byt do 4 milionů v blízkosti Prahy, co kterého se můžete rovnou pohodlně nastěhovat? Pak si Vás dovoluji pozvat na prohlídku jedinečného mezonetového bytu v obci Břežany II, který se nachází v 2. a 3. NP s podlahovou plochou 77 m². Byt nyní prošel částečnou rekonstrukcí a výmalbou. Proběhla zde výměna stropních svítidel, vypínačů a zásuvek. Ve vrchním patře jsou nové plovoucí podlahy a lišty.

Dispozičně je byt řešen jako 3kk. Při vstupu do bytu se ocitnete ve vstupní hale, z které se dostanete do vrchního patra, spodní koupelny s WC a umyvadlem a do hlavní části bytu, místnosti, která lze využít jako obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem. Kuchyňská linka s barovým posezením má velkou pracovní plochu, dostatek úložného místa a nalezneme zde vestavěnou lednici a myčku.

Pokud se vrátíme zpět do chodby, dostaneme se po dřevěných schodech do vrchní haly, z které pak vcházíme do jednotlivých neprůchozích pokojů, které by mohly sloužit jako ložnice a dětský pokoj nebo pracovna. Dále se pak dostaneme do druhé koupelny se zděnou vanou.

Dík orientaci bytového domu na jihovýchod je v bytě stále dostatek denního světla. Vytápění bytu zajišťuje elektrický kotel, který se ovládá přes zabudovaný termostat. V patře, kde se byt nachází, lze využít společnou spíž, v přízemí pak kočárkárnu/kolárnu nebo společné sklepní prostory. Parkování je možno před domem, nebo na uzavřeném dvoře s pohodlným vjezdem přes bránu s elektrickým ovládáním. Nyní probíhá výměna střešní krytiny bytového domu.

V obci Břežany se nachází obchod, mateřská škola, obecní úřad a nově také cyklostezka Břežany II – Rostoklaty. V obci je autobusové spojení, nebo je možné využít spojení vlakové v nedalekých Rostoklatech. Český Brod se nachází 10 minut cesty a na Černém mostě jste do 30 minut.

Těším se na Vás na prohlídce,

S láskou k nemovitostem,

Tereza Zelenková

Zvu vás na prohlídku:

O nemovitosti:

Pošlete mi zprávu

Kontaktní údaje