představuji vám

PRODÁNO Mezonetový byt 2kk v osobním vlastnictví 61m², Břežany

Lokace

Břežany II

Dispozice

2kk

Pozemky

Uzavřený dvůr a parkovací stání

Cena

3.889.000,- Kč

Krásný byt

Hledáte nemovitost s dobrou dostupností do Prahy a zároveň si potrpíte na klid a soukromí? Pak Vám nabízím tuto jedinečnou možnost koupě mezonetového bytu v obci Břežany II.

Ze vstupní haly máme skvělou možnost dostat se do všech místností v bytě. Do koupelny se vzhledem k její velikosti vejde nejen prostorná vana ale i pračka a sušička. V obývacím pokoji je díky orientaci na jihovýchod stále dost světla. Kuchyňská linka poskytuje dostatek úložného prostoru a místa na vaření. Posezení u ranní kávy můžeme strávit na baru nebo u jídelního koutu pod schody. Odpočinek nalezneme na prostorné sedací soupravě. Po dřevěných schodech se dostaneme do haly s vestavěnými skříněmi, následně do ložnice. Skvělou zprávou pro nové majitele je i fakt, že byt se prodává kompletně vybaven, takže nebude třeba dalších investic do vybavení.

Mezonetový byt se nachází v 2. a 3. NP cihlového bytového domu. Bránou s elektrickým pojezdem pohodlně vjedeme na společný dvůr za domem, kde se nachází parkovací místa. Jedno parkovací stání pro osobní automobil náleží k této bytové jednotce.

Obec Břežany má vlastní obecní úřad, mateřskou školu a několik obchodů. Ostatní občanskou vybavenost nalezneme v 10 minut vzdáleném Českém Brodě a třeba na Černém Mostě jsme do 25 min. Pro ty, kteří rádi sportují, se najde v okolí nová stezka pro cyklisty a chodce Břežany II – Rostoklaty.

Neváhejte a zamluvte si termín prohlídky, těším se na Vás.

Zvu vás na prohlídku:

O nemovitosti:

Pošlete mi zprávu

Kontaktní údaje