Představuji vám

NOVINKA V NABÍDCE Prodej chaty 52 m², pozemek 262 m², Bílichov

Lokace

Bílichov

Dispozice

3+1

Pozemky

262

Cena

2 190 000 Kč

Krásná chata

Útulná chata na okraji lesa u romantického rybníka v malebné obci Bílichov!

Milovníci přírody a hledači klidu v lese – tato nabídka je přesně pro vás! Přijměte prosím mé pozvání na prohlídku naší chaty u rybníka v obci Bílichov, která se rozprostírá na vlastním pozemku o rozloze cca. 262 m², s užitnou plochou cca. 52 m² a dispozicí 3+1.

Po vstupu do chaty se ocitnete v prostorné chodbě, která vás zavede do jídelny a kuchyně. V této chatě můžete připravovat své čerstvé úlovky z lesa na moderním plynovém sporáku nebo tradičních kamnech. Dále se vydáte do útulného obývacího pokoje, kde vás ohřeje krb nebo kamna na tuhá paliva. Pro relaxaci si můžete sednout k dřevěnému baru a užívat si příjemného posezení.

Chata nabízí také 2 ložnice, které jsou ideální pro odpočinek. Z jedné z nich můžete vstoupit na terasu, kde si můžete vychutnávat krásný výhled na blízký les a poslouchat zpěv ptáků. A pokud přijde neočekávaná návštěva, není problém – na pozemku se nachází menší hostinský domek s možností přespání a suchou toaletou. Druhá toaleta se nachází přímo v chatě v samostatné koupelně.

Na pozemku se můžete těšit na klid a soukromí díky dobře umístěným stromům, které zároveň poskytují příjemný stín, který si můžete vychutnat v pergole s venkovním sezením. Zahradní nábytek nebo nářadí je možno uložit v garáži nebo v prostorech pod chatou. Chata je napojena na elektřinu s napětím 230V. Parkování je možné přímo na pozemku, což přináší pohodlnost a snadnou dostupnost.

Obec Bílichov se nachází pouhých 10 minut od napojení na silnici R7, což vám umožní snadný přístup do okolních měst, jako jsou Slaný nebo Louny. Obec se také nachází v Přírodním parku Džbán, který je domovem památek Evropského významu, jako je např. Smradovna nebo Bílichovské údolí. K procházce lákají národní přírodní památka Cikánský dolík, lesy plné hub a borůvek, a pokud jste milovníkem rybaření, je zde i několik rybníků.

Těším se na Vás na osobní prohlídce,

Tereza Zelenková

Zvu vás na prohlídku:

O nemovitosti:

Pošlete mi zprávu

Kontaktní údaje