představuji vám

NOVINKA V NABÍDCE Prodej rodinného domu 86 m², pozemek 1207 m² Želevčice

Lokace

Želevčice

Dispozice

4+1

Pozemky

1207

Cena

4.899.999,- Kč

Krásný dům

Vážení zájemci o rodinné bydlení, dovoluji si Vás pozvat na prohlídku nádherného domu v obci Želevčice. Tento dům prošel částečnou rekonstrukcí a nabízí příjemné bydlení pro Vaši rodinu. Část domu je zděná a část dřevěná, což mu dodává nezaměnitelný rustikální charakter.

Po vstupu do domu se ocitnete v předsíni, odkud se dostanete do haly a dále do útulné kuchyně s kuchyňskou linkou s plynovým, který umožňuje rychlejší, přesnější a pohodlnější vaření. V ložnici se budete probouzet každé ráno s příjemným výhledem na východní stranu, což Vám zajistí příjemné a klidné probuzení. Dále se z haly dostanete do menší chodby, kolem které se nacházejí samostatné WC, koupelna, dva prostorné pokoje a jeden menší pokoj. Velkou výhodou je, že pokoje nejsou průchozí, takže každý člen Vaší rodiny bude mít dostatek soukromí.

Podlaha v předsíni, hale a kuchyni je z dlažby, což Vám usnadní údržbu. Okna a vstupní dveře jsou z plastu, které zaručují nízkou údržbu a dlouhou životnost. Tato nemovitost se může pochlubit kompletním zateplením a novou fasádou, která dodává domu moderní a elegantní vzhled. Váš domov tak bude chráněn před nepříznivými klimatickými podmínkami. Nemovitost je napojena na kanalizaci, což Vám zajistí komfortní bydlení. Topení je zajištěno v oddělené části domu, kde se nachází kotel na tuhá paliva. Zahrada lze využít jak k okrasné, tak i k užitkové činnosti. Přebytky ze zahrady můžete uložit do sklepa, kam se pohodlně dostanete z venkovní části. Pro uložení zahradního náčiní je zde dostatek úložného prostoru v kůlnách, které lze přestavět na garáže. Vzrostlé stromy a túje zajišťují dostatek soukromí. Před domem nalezneme venkovní dlažbu, která vás jistě okouzlí a přinutí přemýšlet o vybudování příjemné pergoly nebo venkovního posezení.

Součástí prodeje je i podíl na příjezdové cestě, což zaručuje bezproblémový přístup k vašemu novému domovu. Můžete si být jisti dostatkem místa pro parkování, protože máte možnost zaparkovat přímo před domem nebo na pozemku, jehož vjezd je vybaven posuvnými vraty.Poloha domu v obci Želevčice zaručuje pohodlí pro celou rodinu. Veškerá občanská vybavenost je vzdálena pouhých 5 minut jízdy autem v městysu Zlonice nebo městě Slaný, kde najdete školy, školky, obchody, poštu a další.

Srdečně Vás zvu na prohlídku tohoto skvělého domu, který má mnoho kvalit a je ideálním místem pro příjemné bydlení. Těším se na Vaši návštěvu.

Tereza Zelenková

Zvu vás na prohlídku:

O nemovitosti:

Pošlete mi zprávu

Kontaktní údaje