Představuji vám

PRODÁNO DO 7 DNÍ Prodej rodinného domu 74 m², pozemek 1047 m² Ledce

Lokace

Ledce

Dispozice

2+1

Pozemky

1200 m2

Cena

3.499.999,- Kč

Krásný dům

Krásný den,

hledáte místo, kde najdete klid a současně budete mít dobrou dostupnost do města? Pokud ano, máme pro vás skvělou nabídku – rodinný dům v obci Ledce, který vás zaujme svým kouzlem.Tento rodinný dům má dispozici 2+1 a nabízí 74 m² užitné plochy. Celková plocha pozemku činí 1047 m², z čehož 821 m² tvoří krásná zahrada a 226 m² zastavěná plocha a nádvoří. Už od vstupu do domu si uvědomíte, že se zde budete cítit jako doma.

Vstupní chodba vás zavede do haly, odkud se můžete vydat na půdu, která vybízí k půdní vestavbě, do sklepa nebo do útulné kuchyně. Ta vám nabízí dostatek prostoru pro jídelní kout a velkou kuchyňskou linku s oknem do zahrady. Z kuchyně se pak dostanete do dvou obytných místností, koupelny, chodby a kotelny, ze které opět vystoupíte na dvorek.

Pokud hledáte místo na parkování vašeho vozidla, nezoufejte – máme pro vás garáž na pozemku. Navíc se sem vejde i vaše zahradní nářadí, které můžete pohodlně uschovat v kůlně. Na pozemku najdete také travnatý porost a několik ovocných stromů. Ohřát vás může plynový kotel, ale stále máte možnost využít i kotel na tuhá paliva. V obci je kanalizace.

Tato nemovitost je situována na klidném místě na okraji obce, takže si můžete užívat přírody a současně mít blízko k městu. V okolí se nachází mnoho zajímavých míst k navštívení, jako jsou muzea nebo historické památky. Ledce jsou situovány 10km od Slaného, které je známé svou historií a kulturou a 15 km od Kladna. Navštivte tento útulný rodinný dům a staňte se součástí této krásné obce.

Těším se na osobní prohlídce,

s láskou k nemovitostem,

Tereza Zelenková

Zvu vás na prohlídku:

O nemovitosti:

Pošlete mi zprávu

Kontaktní údaje