představuji vám

PRODÁNO DO 3 DNÍ Zahrada 341m², Dobříň

Lokace

Praha

Dispozice

3+kk

Pozemky

1200 m2

Cena

2 000 000 Kč

Krásný byt

Krásný den, všem rybářům a milovníkům přírody. Dovolte mi představit Vám nemovitost na řece Labe v obci Dobříň.

Jen malý kousek od řeky, která je oblíbeným místem všech rybářů, leží zahrada o velikosti 341m². Zahrada je celá oplocená, přední část slouží k pohodlnému parkování vozidla nebo stanování, zadní část je využívána užitkově pro pěstování různé zeleniny. Léto bude o to příjemnější s chutí čerstvého ovoce z ovocných keřů a stromů, nebo hroznů z vlastní vinné révy.

Zalévání zahrady je řešeno z vlastní studny čerpadlem nebo hadicemi z IBC kontejnerů. Komfort poskytuje venkovní toaleta a sprcha s umyvadlem. Po dlouhém dni u vody se zahřejete ve dvou karavanech pod dřevěnou přístavbou. V prvním karavanu najdeme kuchyňskou linku, plynový sporák a lednici. Druhý karavan skýtá komfort v podobě dostatku místa na ležení, plynové topení a televizi. Elektřina je zde řešena solárními panely. Nechybí zde tedy světlo, televize nebo rádio. K uložení věcí nebo rybářského nářadí slouží dvě prostorné komory.

Příjemný čas strávíme také u nádherné pískovny, která je rájem rybářů, ale také rodin s dětmi. Neboť je zde kromě zákoutí pro lov ryb, také písečná pláž a mírný vstup do vody. V obci nalezneme obchod, dětské hřiště, obecní úřad i mateřskou školu. Spoj je zde vlakový i autobusový. K chatě lze i pohodlně přijet vlastním vozidlem. 5 km od vesnice leží město Roudnice nad Labem, kde nalezneme veškerou občanskou vybavenost a napojení na dálnici.

Těším se na vás na osobní prohlídce,

S láskou k nemovitostem,

Tereza Zelenková

Zvu vás na prohlídku:

O nemovitosti:

Pošlete mi zprávu

Kontaktní údaje