představuji vám

PRODÁNO Byt 3+1 v osobním vlastnictví 70m², Holoubkov

Lokace

Holoubkov

Dispozice

3+1

Pozemky

Cena

3.790.000,- Kč

Krásný byt

Láká vás bydlet v atraktivní lokalitě, s veškerou občanskou vybaveností, kde naleznete dostatek soukromí a přírody s dobrou dostupností na dálnici Praha-Plzeň?

Exkluzivně nabízím k prodeji prostorný byt v osobním vlastnictví o výměře 70m² s dispozičním řešením 3+1, lodžií a sklepní kójí. Bytová jednotka se nachází v 4.NP panelového domu o devíti podlažích a je po nedávné rekonstrukci.

Vstup tvoří prostorná hala, samostatné WC a nově zařízená koupelna s vanou. Z haly se dále dostaneme do obývacího pokoje, který je díky orientaci na jih příjemně prosvětlen celý den. Dostatečný odpočinek také zajistí lodžie s výhledem na okolní lesy.

Součástí bytu je nová kuchyňská linka s americkou lednicí a vestavnými spotřebiči. Perfektní světlo při přípravě snídaně zajistí orientace na východ. Zbývá ještě zmínit nově vybavenou ložnici s dostatkem úložného prostoru a pracovnu, z které je možné vybudovat dětský pokoj. Celý byt, který je perfektně sladěn do odstínů hnědé a šedé, se prodává kompletně vybavený.

Z obce Holoubkov jsme díky skvělému spojení na dálnici do hodiny v Praze, do 25 minut v Plzni a za 10 minut v Rokycanech. V Holoubkově nalezneme plnou občanskou vybavenost jako obecní úřad, poštu, školu i školku či obchody nebo pohostinství. Zároveň je zde i mnoho příležitostí k procházkám, protože okolí Holoubkova tvoří převážně lesy.

V případě většího množství zájemců o koupi bude byt prodán nejlepší nabídce a majitel má výhradní právo výběru kupujícího. Pro přesný čas prohlídky mě, prosím, kontaktujte e-mailem či telefonem. Těším se na Vás na prohlídce.

Moderně zařízený byt

O nemovitosti:

Pošlete mi zprávu

Kontaktní údaje