představuji vám

PRODÁNO S NAVÝŠENÍM CENY Prodej vily 62 m², pozemek 715 m² Šumperk

Lokace

Šumperk

Dispozice

2+1

Pozemky

715 m²2

Cena

4.200.000,- Kč

Prvorepubliková vila

Dobrý den, ráda bych Vám pozvala na prohlídku krásné vily s historií sahající až do první republiky. Tato půvabná vila se nachází v klidné části města Šumperk, kdysi přezdívaného Malá Vídeň, ukryté pod vrcholky Jeseníků. Při vstupu Vás uvítá prosklená předsíň, která Vás nasměruje do vstupní haly s pohodlným schodištěm vedoucím do všech pater.

V přízemí se nachází útulná kuchyně s plynovým sporákem a prostorný obývací pokoj s výhledem na nádhernou předzahrádku plnou květin. V prvním patře se pak nachází krásná ložnice s romantickým vikýřem, menší pokoj, praktická spíž a malý půdní prostor s žebříkem, který nás nasměruje do dalšího půdního prostoru.Tato vila disponuje také sklepními prostory o dvou místnostech, zatímco v jedné z nich je částečně vybudovaná koupelna.

Fasáda domu je z brizolitu, který zaručuje vysokou odolnost proti vnějším vlivům. Na hraně pozemku se nachází přípojka na kanalizaci, na kterou dům momentálně ještě není napojen.Pohodlnost a funkčnost jsou zaručeny v této plodné zahradě plné ovocných stromů a keřů, medvědího česneku a křenu, což jistě potěší každého, kdo má rád kvalitní a čerstvé ingredience.Pro milovníky automobilů a jejich péče je zde připravena prostorná garáž s montážní jámou, která nabízí nejen bezpečné parkování, ale také ideální prostor pro údržbu a opravy vozů.

Šumperk je domovem mnoha historických památek, jako je například gotický hrad Sovinec, barokní zámek, či kostel Nanebevzetí Panny Marie. Nechte se okouzlit atmosférou města plného kulturních akcí, restaurací a kaváren. Šumperk je také ideálním výchozím bodem pro výlety do blízkého okolí, kde se nachází například přírodní park Rejvíz, skanzen Vlčkovice v Orlických horách nebo vodopády Velkého Dářka.

V Šumperku se nachází několik důležitých silničních křižovatek, včetně křižovatky tzv. Peáže, která spojuje hlavní silnice vedoucí z Olomouce, Brna a Jeseníku. Tato křižovatka je klíčovým uzlem silniční dopravy v regionu a umožňuje snadnou a rychlou dostupnost do okolních měst a obcí.

Naše nemovitost je však díky své poloze jako útočiště, kde vládne klid a kde je ideální místo pro dokonalé odpočinkové zážitky. Ráda Vás uvítám na prohlídce a osobně Vám ukáži, proč by se právě tato nemovitost měla stát Vaším novým domovem.

Zvu vás na prohlídku:

O nemovitosti:

Pošlete mi zprávu

Kontaktní údaje