O mně

Jsem Tereza Zelenková. Reality. Developing. Investice.

Jmenuji se Tereza a realitní trh mě k sobě táhl snad už od dětství. Když mi bylo 17, koupila jsem se svým dnes už manželem první nemovitost, kterou jsme kompletně zrekonstruovali a nabídli ji k prodeji. Vyzkoušela jsem si, co vše prodej obnáší a bohužel také prožila negativní zkušenost s realitním makléřem. Tehdy jsem se rozhodla, že se chci realitám věnovat a postupně si vystavila žebříček hodnot, které mě při práci realitní makléřky provází. 

  • Ke své rodině, přátelům i klientům jsem vždy na 100 % upřímná. 
  • Neznalost prodejních procesů a neosobní přístup u mě nemají místo. Stavím na důvěře a ke klientům přistupuji, jako by byli součástí rodiny.
  • Jsem srdcař. Je jedno, jestli odbavuji stopadesátý byt v Praze – pro klienty je právě tento prodej jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v životě a já udělám vše pro to, abych jim zajistila hladký průběh a vyřešila vše za ně. 
  • Ke každému klientovi přistupuji individuálně. Vždy si uvědomuji, čí zájmy hájím. 
  • Snažím se eliminovat rizika a být vždy o 3 kroky napřed. 
  • Beru v potaz investiční zhodnocení, proto někdy doporučím pronájem před prodejem. Záleží mi zkrátka na tom, aby byla pro klienta nabídka co nejpřínosnější.  
  • Realitní trh se neustále vyvíjí. Kladu proto důraz na pravidelné vzdělávání a nebojím se jít pro konzultaci ke zkušeným kolegům z oboru.

Proč si vybrat právě mě?

01

Vždy jednám na rovinu

02

Zajistím vše od inzerátu po smlouvu

03

Postarám se o moderní prezentaci

04

Stojí za mnou síť makléřů RE/MAX

05

Postarám se o přípravu nemovitosti

06

Jsem vám kdykoliv k dispozici

07

Zajistím profesionály z jiných oborů

08

Nikdy pro mě nebudete jen číslo

VZDĚLÁNÍ A CERTIFIKACE
SPOLUPRACUJI S